Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Barakuda Martin - HBC Malý Čepčín
Štvrťfinále (1. zápas) |
10:3 02.04.2016 08:00 |
|
HBK Barakuda Martin - HBC Malý Čepčín
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:1 03.04.2016 08:00 |
|
HBC Malý Čepčín - HBK Barakuda Martin
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:2 09.04.2016 08:00 |
|
HBC Malý Čepčín - HBK Barakuda Martin
Štvrťfinále (4. zápas) |
3:1 10.04.2016 08:00 |
|
Fest Citron - Santa Monica
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 02.04.2016 10:30 |
|
Fest Citron - Santa Monica
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:2 03.04.2016 10:30 |
|
Santa Monica - Fest Citron
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:0 09.04.2016 10:30 |
|
HBK Barakuda Martin - HBC Malý Čepčín
Štvrťfinále (5. zápas) |
5:0 16.04.2016 09:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HC Stahl Sever - Santa Monica
Semifinále (1. zápas) |
2:3 s.n. 23.04.2016 08:45 |
|
HC Stahl Sever - Santa Monica
Semifinále (2. zápas) |
3:2 24.04.2016 08:45 |
|
Santa Monica - HC Stahl Sever
Semifinále (3. zápas) |
0:3 30.04.2016 10:30 |
|
Santa Monica - HC Stahl Sever
Semifinále (4. zápas) |
3:2 p.p. 01.05.2016 11:30 |
|
Goldspart Martin - HBK Barakuda Martin
Semifinále (1. zápas) |
5:4 23.04.2016 11:15 |
|
Goldspart Martin - HBK Barakuda Martin
Semifinále (2. zápas) |
7:4 24.04.2016 11:15 |
|
HBK Barakuda Martin - Goldspart Martin
Semifinále (3. zápas) |
0:3 30.04.2016 08:00 |
|
HC Stahl Sever - Santa Monica
Semifinále (5. zápas) |
3:2 07.05.2016 09:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HC Stahl Sever - Goldspart Martin
Finále (1. zápas) |
3:5 14.05.2016 10:15 |
|
HC Stahl Sever - Goldspart Martin
Finále (2. zápas) |
4:3 15.05.2016 10:15 |
|
Goldspart Martin - HC Stahl Sever
Finále (3. zápas) |
4:5 s.n. 21.05.2016 10:30 |
|
Goldspart Martin - HC Stahl Sever
Finále (4. zápas) |
7:2 22.05.2016 10:30 |
|
HC Stahl Sever - Goldspart Martin
Finále (5. zápas) |
5:3 28.05.2016 10:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Barakuda Martin - M. F. Oceánia Záturčie
1. kolo |
7:0 12.09.2015 08:00 |
|
D.C.S.I. Diaková B - HBK Dynamo Priekopa
1. kolo |
2:4 12.09.2015 10:30 |
|
HC Stahl Sever - HBC Malý Čepčín
1. kolo |
5:0 13.09.2015 08:00 |
|
Goldspart Martin - Santa Monica
1. kolo |
6:2 13.09.2015 10:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fest Citron - Goldspart Martin
2. kolo |
2:5 19.09.2015 10:30 |
|
HBK Dynamo Priekopa - HC Stahl Sever
2. kolo |
2:1 20.09.2015 09:00 |
|
M. F. Oceánia Záturčie - D.C.S.I. Diaková B
2. kolo |
oboj. kont. 20.09.2015 11:30 |
|
Santa Monica - HBK Barakuda Martin
2. kolo |
3:1 20.09.2015 14:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Malý Čepčín - HBK Dynamo Priekopa
3. kolo |
4:1 26.09.2015 08:00 |
|
HC Stahl Sever - M. F. Oceánia Záturčie
3. kolo |
3:4 s.n. 26.09.2015 10:30 |
|
D.C.S.I. Diaková B - Santa Monica
3. kolo |
3:0 27.09.2015 11:30 |
|
HBK Barakuda Martin - Fest Citron
3. kolo |
2:1 27.09.2015 14:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Santa Monica - HC Stahl Sever
4. kolo |
1:2 03.10.2015 08:00 |
|
Goldspart Martin - HBK Barakuda Martin
4. kolo |
3:4 s.n. 04.10.2015 08:00 |
|
M. F. Oceánia Záturčie - HBC Malý Čepčín
4. kolo |
4:7 04.10.2015 10:30 |
|
Fest Citron - D.C.S.I. Diaková B
4. kolo |
4:3 25.10.2015 08:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Malý Čepčín - Santa Monica
5. kolo |
2:1 10.10.2015 10:30 |
|
HBK Dynamo Priekopa - M. F. Oceánia Záturčie
5. kolo |
3:2 s.n. 11.10.2015 11:30 |
|
HC Stahl Sever - Fest Citron
5. kolo |
5:1 11.10.2015 14:00 |
|
D.C.S.I. Diaková B - Goldspart Martin
5. kolo |
3:12 17.11.2015 08:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Goldspart Martin - HC Stahl Sever
6. kolo |
1:3 17.10.2015 08:00 |
|
Fest Citron - HBC Malý Čepčín
6. kolo |
6:3 18.10.2015 08:00 |
|
HBK Barakuda Martin - D.C.S.I. Diaková B
6. kolo |
5:4 s.n. 18.10.2015 10:30 |
|
Santa Monica - HBK Dynamo Priekopa
6. kolo |
2:1 01.11.2015 09:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
M. F. Oceánia Záturčie - Santa Monica
7. kolo |
0:5 kont. 24.10.2015 08:00 |
|
HBK Dynamo Priekopa - Fest Citron
7. kolo |
1:2 s.n. 24.10.2015 10:30 |
|
HBC Malý Čepčín - Goldspart Martin
7. kolo |
2:4 25.10.2015 10:30 |
|
HC Stahl Sever - HBK Barakuda Martin
7. kolo |
7:5 07.11.2015 14:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Goldspart Martin - HBK Dynamo Priekopa
8. kolo |
0:5 kont. 31.10.2015 08:00 |
|
HBK Barakuda Martin - HBC Malý Čepčín
8. kolo |
5:4 s.n. 31.10.2015 10:30 |
|
D.C.S.I. Diaková B - HC Stahl Sever
8. kolo |
1:3 01.11.2015 11:30 |
|
Fest Citron - M. F. Oceánia Záturčie
8. kolo |
5:2 01.11.2015 14:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Santa Monica - Fest Citron
9. kolo |
3:4 s.n. 07.11.2015 11:30 |
|
M. F. Oceánia Záturčie - Goldspart Martin
9. kolo |
2:9 08.11.2015 09:00 |
|
HBC Malý Čepčín - D.C.S.I. Diaková B
9. kolo |
5:3 08.11.2015 11:30 |
|
HBK Dynamo Priekopa - HBK Barakuda Martin
9. kolo |
1:3 08.11.2015 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
M. F. Oceánia Záturčie - HBK Barakuda Martin
10. kolo |
1:8 14.11.2015 08:00 |
|
HBC Malý Čepčín - HC Stahl Sever
10. kolo |
3:4 14.11.2015 10:30 |
|
HBK Dynamo Priekopa - D.C.S.I. Diaková B
10. kolo |
7:3 15.11.2015 11:30 |
|
Santa Monica - Goldspart Martin
10. kolo |
4:2 15.11.2015 14:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HC Stahl Sever - HBK Dynamo Priekopa
11. kolo |
4:0 21.11.2015 08:00 |
|
Goldspart Martin - Fest Citron
11. kolo |
3:4 21.11.2015 10:30 |
|
D.C.S.I. Diaková B - M. F. Oceánia Záturčie
11. kolo |
5:3 22.11.2015 09:00 |
|
HBK Barakuda Martin - Santa Monica
11. kolo |
2:3 22.11.2015 11:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fest Citron - HBK Barakuda Martin
12. kolo |
0:3 28.11.2015 08:00 |
|
Santa Monica - D.C.S.I. Diaková B
12. kolo |
4:3 28.11.2015 10:30 |
|
HBK Dynamo Priekopa - HBC Malý Čepčín
12. kolo |
5:7 29.11.2015 11:30 |
|
M. F. Oceánia Záturčie - HC Stahl Sever
12. kolo |
1:5 29.11.2015 14:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Malý Čepčín - M. F. Oceánia Záturčie
13. kolo |
6:5 s.n. 05.12.2015 11:00 |
|
HBK Barakuda Martin - Goldspart Martin
13. kolo |
3:9 05.12.2015 13:30 |
|
HC Stahl Sever - Santa Monica
13. kolo |
4:2 06.12.2015 11:00 |
|
D.C.S.I. Diaková B - Fest Citron
13. kolo |
1:4 06.12.2015 13:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
M. F. Oceánia Záturčie - HBK Dynamo Priekopa
14. kolo |
3:2 s.n. 27.02.2016 08:00 |
|
Santa Monica - HBC Malý Čepčín
14. kolo |
4:2 27.02.2016 10:30 |
|
Goldspart Martin - D.C.S.I. Diaková B
14. kolo |
6:4 28.02.2016 08:00 |
|
Fest Citron - HC Stahl Sever
14. kolo |
1:12 28.02.2016 10:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HC Stahl Sever - Goldspart Martin
15. kolo |
4:5 s.n. 05.03.2016 10:30 |
|
HBC Malý Čepčín - Fest Citron
15. kolo |
1:6 06.03.2016 09:00 |
|
HBK Dynamo Priekopa - Santa Monica
15. kolo |
2:1 06.03.2016 11:30 |
|
D.C.S.I. Diaková B - HBK Barakuda Martin
15. kolo |
0:6 06.03.2016 14:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Santa Monica - M. F. Oceánia Záturčie
16. kolo |
2:3 s.n. 12.03.2016 08:00 |
|
Fest Citron - HBK Dynamo Priekopa
16. kolo |
5:3 12.03.2016 10:30 |
|
Goldspart Martin - HBC Malý Čepčín
16. kolo |
7:1 13.03.2016 08:00 |
|
HBK Barakuda Martin - HC Stahl Sever
16. kolo |
3:1 13.03.2016 10:30 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HC Stahl Sever - D.C.S.I. Diaková B
17. kolo |
2:1 19.03.2016 10:30 |
|
HBC Malý Čepčín - HBK Barakuda Martin
17. kolo |
1:3 20.03.2016 09:00 |
|
HBK Dynamo Priekopa - Goldspart Martin
17. kolo |
2:4 20.03.2016 11:30 |
|
M. F. Oceánia Záturčie - Fest Citron
17. kolo |
2:5 20.03.2016 14:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Barakuda Martin - HBK Dynamo Priekopa
18. kolo |
3:0 26.03.2016 08:00 |
|
D.C.S.I. Diaková B - HBC Malý Čepčín
18. kolo |
1:3 26.03.2016 10:30 |
|
Goldspart Martin - M. F. Oceánia Záturčie
18. kolo |
13:0 27.03.2016 11:30 |
|
Fest Citron - Santa Monica
18. kolo |
7:5 27.03.2016 14:00 |